Endüstriyel Zeminler

Poliüretan Zemin Kaplama

Poliüretan Zemin Kaplama

Poliüretan zemin kaplaması her türlü beton zemine uygulanabilen titreşim, yüksek yaya ve insan trafiğine dayanıklı, kolay temizlenebilen, mekanik temizleme makineleri ile kullanabilen bir kaplama türüdür. Spor salonu veya yüksek yaya trafiğinde uygulandığı alanda tozuma sorunu oluşturmaz. Sıvı geçirmez özelliği ve kimyasal maddelere dayanımı yüksektir.

Dilerseniz tek renk mat kaplama yapılabileceği gibi, parlak renklerde sınırsız desende ve renk tonunda uygulama yapılabilmektedir. Renk tonları ile ilgili RAL kaleterasını görüntülemek için tıklayınız.

Açık hava koşullarında sararma yapmayan, deniz suyuna dayanıklı, yüksek aderans ve korozyon etkileri ile oksitleyici etkilerden koruma dayanıklı bir malzeme olduğundan her alanda uygulanabilmektedir.

ucretsiz teklif mini

Kullanım Alanları

Poliüretan zemin kaplamsını, hastaneler, spor salonları, kapalı ve açık otoparklar, eğlence mekanları, iş yeri ve meskenler ofis ve dinlenme alanları ile her türlü geniş alanda kullanılabilir. Ayrıca endüstriyel tesisler, fabrika ve atölyeler ile endüstriyel mutfaklarda güvenle tercih edilebilir. Sert uçlu eşyalar tarafından kolayca deforme olmama özelliği sayesinde uzun yıllar güvenle kullanılabilmektedir.

Yekpare yapılıdır ve döşeme sonunda oynama yapmaz, 90 ve -30 Santigrat dereceye kadar dayanıklıdır. Tozuma yapmaz ve toz birikmesi yapmaz, kir ve sıvı tutumu yoktur. Antibakteriyel yapılı bir malzeme olduğundan sıhhi işletmeler için idealdir.

Anında Poliüretan Zemin Keşif ve Fiyat Talebi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu