Dekoratif Zeminler

3 Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama

3 Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama

3 Boyutlu epoksi zemin kaplama uygulaması, zemine döşenen 3 boyutlu dijital baskı materyal üzerine şeffaf reçine epoksi ve yüzey sertleştirici bileşiminin uygulanması ile hazırlanmaktadır. Bu sayede mekan zemininde capcanlı renklere sahip 3 boyutlu bir görsel elde edilmiş olur. 21yy.’a yakışan tasarımları 3 boyutlu epoksi kaplaması ile elde edebilirsiniz.

3 boyutlu epoksi zemin kaplama istanbul 5 1
İstanbul 3 Boyutlu Epoksi Uygulaması Su Kaplumbağası

3D Epoksi Ömrü Ne Kadardır?

Epoksi oldukça dayanıklı bir malzemedir. Bu nedenle epoksi uygulaması yaptığınız yüzeyde sertleşen epoksi tabakası ince bir film tabakası oluşturmaktadır. Bu film tabakası ancak çekiç darbeleri ile kırılabilmekte ve normal yaya trafiği ile yıllarca bozulmadan korunabilmektedir.

Hangi Mekanlarda 3 Boyutlu Epoksi Kullanılır

Bu konuda net bir cevap vermek oldukça zor zira epoksi çalışması profesyonel ellerde her mekana inanılmaz bir estetik katmaktadır. Ancak fikir vermesi açısından banyo, evler, imalat atölyeleri, ofisler, evlerde ve tüm yaşam alanlarında 3 boyutlu epoksi zemin kaplaması güvenle tercih edilebilir.

3 boyutlu epoksi zemin kaplama istanbul 6
İstanbul Eyüp 3 Boyutlu Epoksi Zemin Uygulaması Üç Yapraklı Yonca

Epoksi Kaplama Sağlığa Zararlı Mı?

Epoksi malzemesinin sağlığa olan herhangi bir zararı henüz tespit edilmemiştir. Solvent içermediği için yanmaya karşı dirençli bir malzemedir ve her türlü ortamda rahatça kullanılabilmektedir. Diğer epoksi zemin kaplamalarında olduğu gibi 3 boyutlu kaplama da her türlü yağ, sıvı, asitler ve aşındırıcılara karşı son derece yüksek mukavemet gösterir.

3 boyutlu epoksi zemin kaplama istanbul 9
İstanbul Banyo 3 Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama Su Halüsülasyonu

3 Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Normal mat uygulamalara nazaran şeffaf epoksi kaplaması biraz pahalı bir tercihtir. Ancak elde edeceğiniz inanılmaz görünüm ile kıyaslandığında ödediğiniz tüm bedele fazlasıyla değeceğini göreceksiniz. Epoksi için genel m2 fiyatı vermek mümkündür ancak şeffaf epoksi kaplamasında kullanılacak alanın genişliği, durumu ve kaplamada kullanılacak malzemelerin yerinde keşif yapılması gerektiği için net bir fiyat verebilmemiz için lütfen ücretsiz keşif formumuzu doldurun. İstanbul 3 Boyutlu Epoksi Zemin Kaplaması konusunda epoksi zemin yapan firmalar arasında en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz.

Keşif Talebi için: https://ezinsaat.com/iletisim/

Ne kadr sürede hazırlanır?

Firmamız İstanbul içinde vereceğiniz siparişleri yerinde tespit ederek fiyatlandırma ve süre bilgilerini yazılı olarak size aynı gün bildirmektedir. Bu sayede taahhüt ettiğimiz en kısa sürede mekanınız hazır olarak size teslim edilecektir. Hazırlamış olduğumuz mekanlar tarafımızca bir yıl garantilidir.

3 boyutlu epoksi zemin kaplama istanbul 8
Su Halüsülasyonu İstanbul Fatih Epoksi Zemin Uygulaması

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu