Dekoratif Zeminler

Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama

Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama

Dekoratif epoksi zemin kaplama diğer tüm eopksi uygulamalarının özelliklerini taşıyan göze hitap eden bir çözümdür. Günümüzde yaşanılan mekanların ferah, kullanışlı ve estetik olması mutlaka herkesi ilk isteğidir. Bir çok evde ve iş yerinde sıradan laminant kaplamalar tercih edilmektedir. Ancak bildiğiniz gibi laminant kaplamarın belirli bir renk ve desen aralığı bulunmaktadır. Genelde ağaç dokusu desenli laminan parkelerde çok da fazla doku seçeneği bulunmamaktadır. Ayrıca laminant parkelerin en büyük sorunu sıvı teması ve yüksek yaya trafiği bulunan yerlerde kullanımının uygun olmamasıdır. Ayrıca ağır malzemelerin konulduğu ve taşıtların kullandığı alanlarda laminant parke kullanılması mümkün değildir. Bu durumda hem görsel açıdan etkileyici hem mekanlarınıza uyum sağlayan hem de sağlam bir malzeme istiyorsanız sizin için önerebileceğimiz tek şey dekoratif epoksi zemin kaplaması olacaktır.

İstenilen Tüm Renkleri Elde Edin

Epoksi, reçine ile kimyasal bir tepkime sonucunda sertleşerek bir film tabakası halinde zemine yayılan bir malzemedir. Bu nedenle bir zemin boyası benzetmesi doğru olacaktır. Bu zemin boyasında hayal gücü ile sınırlı sayıda farklı kombinasyonlar ve desenler üretmek mümkündür. Dilerseniz mermer desenli bir zemin kaplaması uygulayın, dilerseniz duvarlarınıza uyumlu farklı tonlar yaratın veya bunların da dışında inanılmaz üç boyutlu dijital baskının zemine uygulanmasını deneyimleyebilirsiniz.

Söz konusu sizin yaşam alanlarınız olunca siz sadece hayal edin ve bizden dekorasyonunuz ile uyumlu modeli yaratmamızı isteyin yeterli.

Ömür Boyu Kalıcı Desenler

Epoksi kaplama rakipleri olan kaplama türlerine göre çok çok daha fazla uzun ömürlüdür. Yoğun yaya ve trafiği olan yerler, ıslak kalan mekanlar ve aşındırıcı kimyasallar, tuzlar ve temizleyiciler ile yağların teması epoksi kaplamayı bozmaz. Bu sayede sahip olduğunuz desendeki zemini uzun yıllar boyunca solma, çizilme ve yıpranma olmasan kullanabilirsiniz. Yalnızca iç mekanlarda değil, dilerseniz spor salonunda, konferans salonu gibi çok amaçlı mekanlarda, atölye ve garajlarda da estetik görünümlü zeminler elde etmeniz sadece dekoratif epoksi zemin kaplama ile mümkündür. Heme teklif formunu doldurarak İstanbul içinde aynı gün ücretsiz keşif ve fiyatlandırma talep edebilirsiniz. Buraya tıklayınız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu