Endüstriyel Zeminler

Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama

self level epoksi kaplama 2 1024x727 2
Self Leveling epoksi kaplaması yapılan alan
Sadece 10 € ‘dan başlayan fiyatlar ile hemen teklif alın, hemen sahip olun.

Hemen Teklif AL

Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama

Self leveling epoksi zemin kaplama, kendiliğinden yayılma özelliği gösteren akışkan ürünlere verilen gelen addır. Bu kaplama türü kolay temizlenebilir ve tozuma yapmaz.

Kolay şekilde uygulama yapılması ve kimyasal etkilere karşı son derece yüksek mukavemet göstermesi nedeniyle özellikle endüstriyel alanlarda uygulama yapılır. Bu uygulama özellikle beton zeminde çok fazla çukurlaşma ve pürüzlü bir yüzey oluştuğunda tercih edilmektedir. Tüm yüzeye kendiliğinden yayılım sağlayarak pürüzsüz bir yüzey elde edilebilmektedir.

Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama Uygulaması

Epoksi uygulamaları son yıllarda iç ve dış ortamların zemin kaplamasında çokça tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Bu kaplama uygulaması yapıldıktan bir gün sonra üzerinde yürümeye uygun bir hal almaktadır. Ancak tam anlamıyla mekanik ve kimyasal mukavemet kazanabilmesi için yedi gün beklenmesi daha uygun olacaktır.

Çalışmalarımız için instagram sayfamıza göz atabilirsiniz :

Temizlik konusunda oldukça kolaylık sağlayan bu kaplama sayesinde tüm zeminler su tutumu olmayan niteliğe kavuşmaktadır. Camsı bir yüzey oluşturması özellikle lüks mekanlarda logo veya desen uygulanması mümkün hale getirmektedir.

self level epoksi uygulama
Self leveling epoksi zemin kaplama

Self Leveling Epoksi Zemin Fiyatları

Self leveling epoksi zemin kaplama fiyatları uygulama alanı genişliğine ve yüzey durumuna göre değişiklik göstermektedir. Uygulama alanına göre 2,5 ila 6 mm arasında değişiklik gösteren uygulama yüzeylerinde kullanıcılara asla çatlama ve aşınma yapmayan yüzeyler sunulmaktadır. Firmamızdan uygulanmasını istediğiniz alana ait bilgileri paylaşmanız halinde piyasa koşullarının en uygun fiyatlandırmasını aynı gün içinde sunacağımızı garanti ediyor. Lütfen fiyat teklifi için aşağıdaki bağlantıdan formu doldurunuz.

Teklif İçin Tıklayınız
Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama 5

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu