Blog
Trend

Ev ve İç Mekanlarda Muhteşem Epoksi Zemin Kaplaması

Ev ve iç mekanlarda muhteşem epoksi zemin kaplaması tüm yaşam alanlarının en önemli unsuru olan zemin kaplamasını inanılmaz bir hale getirmektedir. Günümüzde ev ve iş yerleri için çok sayıda iç mekan tasarımı kullanılabilmektedir. Ancak evinizdeki halılardan çok daha gösterişli ve kullanışlı bir çözüm önerimiz var epoksi zemin kaplaması.

Mermer Desenli Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama Örneği

Bir çok insan yaşadığı mekanları güzelleştirmek adına birçok şey denemektedir. Rengarenk parkeler, laminant uygulamaları, pvc malzemeler derken çok farklı bir alternatif olarak epoksi malzeme öne çıkıyor. Siz de ister üç boyutlu, isterseniz de tek renk düz veya kabartmalı olarak mekanlara uygulanabilen bu malzeme ile hem şık hem de sıhhatli bir mekan sahibi olabilirsiniz.

Epoksi zemin kaplamasının çok fazla avantajı bulunmaktadır. Nem ve rutubet sorunu olmayan, kayma yapmayan, kolayca temizlenebilen, tozuma yapmayan ve çok hızlı kürlenebilen bu kaplama türü tüm iç ve dış ortamlarda uygulanabilmektedir.

Tüm Alanlara Kolay Uygulama

Diyelim ki ferah ve açık renkli bir kaplama istiyorsunuz ve ister geniş, isterse daha dar bir alanda uygulama yapıyor olun rahatlıkla epoksi kaplaması yapılabilir. Ayrıca bu uygulama kolayca yıkanabilir, silinebilir ve tozuma yapmadan süpürülebilir. Yüksek sıvı mukavemeti nedeniyle, asitler dahil bir çok sıvı için izolasyon sağlar. Bu nedenle ne parkede olduğu gibi sıvı temasından, ne seramikte olduğu gibi toz ve kir tutmasından endişe etmeyeceksiniz.

Çok Girintili Ortamlar

Elbette ki en büyük işçilik sorunu çok fazla girinti ve çıkıntıları olan mekanlarda uygulama yapmaktır. Ancak epoksi kaplama uygulaması için bu bir sorun oluşturmamaktadır. İstediğiniz kadar karmaşık ve sorunlu bir yüzeye sahip mekanınız olsun, kolayca dip köşe işleyecek tek parçadan oluşan bir kaplama sahibi olacaksınız. Ayrıca bu yekpare yapı temizlik ve bakım anlamında da size inanılmaz bir kolaylık sağlayacaktır.

2023 epoksi zemin kaplaama fiyat teklifi
Ev Epoksi Zemin Kaplama Online Teklif

Dekoratif Zemin Çözümleri

Ev ve ofislerde kullanılan zemin kaplama çözümleri için göze hitap eden dekoratif çözümler olması en büyük seçim sebebidir. Ofisinizde kurumsal kimliğinizin yansıtan renkler ve görseller kullanabileceğiniz gibi evinizde de otantik bir ortam yaratabilirsiniz.

Firmamız epoksi zemin kaplamaları konusunda lider kuruluş olup ülkemizde ilk defa uygulanan mermer desenli epoksi zemin kaplamasının ilk uygulayıcısıdır. Bu sayede her alanda mermerin ihtişamlı görünümünü çok hızlı ve çok daha düşük maliyetle elde edebilirisiniz. Çok hızlı kürlemesi yapılan bu malzemeyi sadece iki günde kullanıma hazır hale getirebiliyoruz. Üstelik hem iç hem de dış mekan uygulaması yapılabilmektedir. Dilerseniz zemine yapıştırılan dijital baskı materyal üzerine şeffaf epoksi uygulaması ile çok daha farklı tasarımlar yaratılabilmektedir. 3 Boyutlu epoksi kaplama örneklerini görmek için tıklayınız.

Daha fazlası için instagram hesabımıza da göz atabilirsiniz :

Kapalı Mekanlar İçin Dekoratif Çözümler

İster iş yeriniz isterse de eviniz olsun epoksi son derece sağlam ve yıllarca yıpranmadan kullanılabilecek bir yapı malzemesidir. Bu sayede yüksek yaya ve araç trafiğine dahi maruz kalsa asla laminant parke gibi yıpranma ve soyulma yapmayan, beton gibi eşilme yapmayan, tozumayan, kolayca temizlenebilen, antibakteriyel, sızdırmaz ve koku yapmaz bir zemin malzemesine sahip olacaksınız. Ayrıca bu malzeme zeminden kaynaklı rutubeti önleyerek mekanlarda oluşabilecek izolasyon sorunlarını da daha başlamadan ortadan kaldırmaktadır.

Metalik Epoksi Ev Zemin Dosemesi
Ev İçinde metalik epoksi zemin uygulaması

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu