Blog

Ev İçi Mekanlarda Muhteşem Zemin Kaplaması

Günümüzde ev ve iş yerleri için çok sayıda iç mekan tasarımı kullanılabilmektedir. Ancak evinizdeki halılardan çok daha gösterişli ve kullanışlı bir çözüm var epoksi zemin kaplaması.

Bir çok insan yaşadığı mekanları güzelleştirmek adına onlarca şey denemektedir. Rengarenk parkeler, laminant uygulamaları, pvc malzemeler derken çok farklı bir alternatif olarak epoksi malzeme öne çıkıyor. Siz de ister üç boyutlu isterseniz de tek renk düz veya kabartmalı olarak mekanlara uygulanabilen bu malzeme ile hem şık hem de sıhhatli bir mekan sahibi olabilirsiniz. Diyelim ki ferah ve açık renkli bir kaplama istiyorsunuz ve ister geniş isterse daha minimal bir alanda uygulama yapıyor olun rahatlıkla epoksi kaplaması uygulanabilir. Ayrıca bu uygulama kolayca yıkanabilmekte, silinebilmekte ve sıvıları içine çekmemektedir. Bu nedenle ne parkede olduğu gibi sıvı temasından, ne seramikte olduğu gibi toz ve kir tutmasından endişe etmeyeceksiniz.

Çok Girintili Ortamlar

Elbette ki en büyük işçilik sorunu çok fazla girinti ve çıkıntıları olan mekanlarda uygulama yapmaktır. Ancak epoksi kaplama uygulaması için bu bir sorun oluşturmamaktadır. İstediğiniz kadar karmaşık ve sorunlu bir yüzeye sahip mekanınız olsun kolayca dip köşe işleyecek tek parçadan oluşan bir kaplama sahibi olacaksınız. Ayrıca bu yekpare yapı temizlik ve bakım anlamında da size inanılmaz bir kolaylık sağlayacaktır.

3 boyulu epoksi kaplama örneklerini görmek için tıklayınız.

ucretsiz teklif mini

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu