BlogZemin Kaplama Sistemleri

Banyo Zemin Kaplama

Banyo Zemin Kaplama

Banyo zemin kaplama denildiğinde ülkemizde ilk akla gelen ürün seramik kaplama yöntemidir. Ancak gelişen teknoloji tüm alanlarda olduğu gibi inşaat sektöründe de daha modern ve kullanışlı çözümler sunmaktadır. Banyo gibi ıslak zeminlerde şüphesiz ilk istenilen suyun kolayca zeminden tahliye olması, kir ve leke tutmaması ve koaly temizlenmesidir. Bu durumda size banyo zemini epoksi kaplaması önerebiliriz.

Mermer görünümlü Banyo WC zemin döşeme
İstanbul Üsküdar Merme Görünümlü Epoksi Banyo Zemini Uygulaması

Epoksi adı verilen özel bir reçine bazlı boya ile banyo gibi ıslam zeminlerde mükemmel su yalıtımı ve hijyen sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu malzemeyi uyguladığımız alanlar kaymaz ve leke tutmaz niteliktedir.

3 Boyutlu Kaplama

3d epok3
Banyo Zeminine Uygulanmış 3 Boyutlu Epoksi Zemin Kaplaması (temsilidir)

Dilerseniz şeffaf epoksi kaplaması ile banyo zeminine özel olarak dijital baskı aldığımız duvar kağıdını kaplayıp yüzeyine de süper sağlam sert bir reçine filmi uygulayarak yıllarca çizilmeyen ve solmayan harika bir zemin elde edebilirsiniz. 3 Boyutlu epoksi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

en dogal mermer gorunumu epoksi istanbul
Gerçek Mermer Görünümünde Metalik Epoksi Zemin (İstanbul Fatih Semtinde Uygulandı)

Ayrıca dilerseniz gerçek mermer görünümünde ve metalik parlaklıkta zeminler üretebiliriz. Bu sayede saraylardaki gibi mermer tabanlı bir banyoya sahip olmanızı sağlayabiliriz. Yukarıdaki görselden mermer deseninin yakından görünümü verilmiştir. Ayrıca mermer görünümlü epoksi uygulamalarımız hakkında bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Gerçek Sızdırmazlık

Özellikle çok katlı binaların en büyük sorunu üst katın banyosundan su akmasıdır. Genellikle seramik (fayans) kaplı banyoların zamanla aşındırıcı temizleyiciler ile temizlenmesi veya işçilik kusurları nedeniyle aralarına su alarak bina zeminine veya diğer katlara sızma yapmaktadır. Ancak epoksi zemin kaplamsının tek parçalı olması ve asla su sızdırmaması nedeniyle size bu sorunu yaşamayacağınızı garanti ediyor. Zira epoksi zemin kaplaması iyi uygulandığında havuz zeminlerinde dahi su sızdırmazlığı amacıyla kullanılmaktadır.

Siz de banyo zeminine epoksi kaplama yaptırmak ve daha fazla uygulama bilgileri almak isterseniz bizimle irtibata geçin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu