Dekoratif Zeminler

Otel Zemin Kaplama

Otel zemin kaplama genellikle otellerin; lobi, koridor ve odalarında yapılan kaplamalar olarak çeşitlilik göstermektedir. Odalarda çoğunlukla halı kaplama tercih edilmektedir. Ancak söz konusu koridor, lobi, restaurant ve teras olduğunda çok daha dekoratif ve dayanıklı çözümler ortaya çıkmaktadır.

Dekoratif Zemin Kaplaması

Özellikle son dönemde dijital baskı teknikleri ve özel çizim metodları ile zemine uygulanan desenlerin son derece kalıcı olması epoksi zemin kaplaması ile mümkün oldu. Firmamız bu yöntemleri uyguladığı alanlarda daha önce hiç görmediğiniz ve müşterilerinizi hayran bırakacak mekanlar üretebilmektedir.

Bu konuda o kadar çok renk ve seçenek var ki dilerseniz düz mat renkleri Ral Kaleterasından seçip uygulayabiliriz., dilerseniz de 3 boyutlu desenler veya son zamanlarda çok popüler olan mermer desenli epoksi uygulaması yapılabilir. Tüm bunların dışında Türkiye’deki tek uygulama olan ,llustrasyon epoksi desen uygulaması yapılabilir.

Otel Lobisi Epoksi Zemin4
Otel Lobi Zemin Kaplaması Epoksi

Kolay Temizlik Her Zaman Parlak Zeminler

Epoksi zemin kaplaması diğer materyaller gibi porlu veya pürüzlü bir yüzey oluşturmadığı için her zaman cam gibi parlak, solmayan ve ihtişamını koruyan bir zemin kaplamasına sahip olacaksınız. Ayrıca bu zemin asla sıvıları geçirmediği gibi kolayca yıkanabilir ve sıvı tutumu diğer tüm materyallere oranla çok daha düşüktür. Renk konusunda sonsuz denilebilecek seçenek arasında muhteşem görünen mekanlar istiyorsanız tavsiyemiz illustrasyon çalışmalarımızı denemeniz olacaktır.

Ilustrasyon Epoksi Zemin
İllustrasyon Epoksi Zemin Çizimi Uygulaması
ucretsiz teklif mini

Hızlı Uygulama Mükemmel Sonuç

Sanılanın aksine epoksi zemin kaplaması diğer mozaik monte sistemlere göre çok daha hızlı uygulanır, ekonomik bir çözüm olup hızla kullanıma sunulabilmektedir. Metalik görünümlü alanlar için kuvars kumlama ile üç aşamalı yapılan uygulama en fazla beş gün içinde tamamen sertleşerek tüm yüzeyde yekpare bir kaplama meydana getirir. Bu yüzey o kadar sağlamdır ki üzerinden paletli dozer ile dolaşmak dahi mümkün olabilir desek mübalağ etmiş olmayız. Epoksi ile sıfır kusur, kaya gibi sağlam ve pırıl pırıl mekanlara sahip olacaksınız.

Otel Epoksi Zemin
Otel Zemin Kaplama 6

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu