Blog

Yer Boyası

Yer boyası tıpkı duvarlarda uygulanan boyalar gibi mekanlarınıza estetik bir görünüm katmaktadır. Halk arasında yer boyası adı ile bilinen epoksi zemin kaplaması her türlü yaşam alanında estetik ve dayanıklı yüzeyler oluşturmaya yarayan reçine bazlı bir yapıştırıcı bir malzemedir.

Epoksi, uzun yıllar özellikle denizcilik sektöründe izolasyon malzemesi olarak kullanılmıştır. Ancak gemilerin dış kısımları ve makine dairelerinde kullanılmasına rağmen güverte kısımlarında pek tercih edilmiştir. Yıllar sonra inşaat sektöründe de metal aksamların sudan paslanma ve korozyona uğramasını önlemek amacıyla kullanıma başlanmış olsa da nihayet harika bir zemin kaplama malzemesi olduğu keşfedilmiştir.

epoksizemin temizleme ankara1
Yer Boyası Epoksi Uygulanmış Alan

Hangi Mekanlarda Hangi Yer Boyası

Eğer geniş bir mekanınız ve yüksek yaya ve insan trafiğine maruz kalacak bir zemin döşemeniz varsa sizin için birinci tavsiyemiz epoksi zemin boyası kullanmanız olacaktır. Bu sayede istediğiniz renk ve desende hazırlanan yüzey üzerine uygulanacak yüzey koruması ile yıllarca yıpranmadan ilk günkü gibi kullanılabilecek bir zemine sahip olabilirsiniz.

tek parça epoksi kaplaması
Antistatik Renkli Epoksi Yer Boyası ile Kaplama

Epoksi yer boyası kullandığınız mekanlar yüksek hijyene sahiptir, asla kir ve sıvı tutumu gerçekleşmez, her türlü kimyasal yağlar, aşındırıcı temizleyiciler ve lak yağ gibi malzemeler zemine nüfuz etmez. Tozuma yapmadığı için yüksek tozsuz alanlar için kullanımı uygundur kolayca temizlenebilir. Ayrıca antistatik uygulama özelliği ile antistatik kapama yapılması gereken alanlarda da güvenle uygulanabilmektedir.

Bu özellikleri ile tüm ev, ıslak zeminler, tamirhane, otel, hastane, spor salonu, otopark, endüstriyel tesisler, endüstriyel mutfaklar ve daha sayamayacağınız kadar çok açık ve kapalı alanda epoksi yer boyasını kullanmanızı öneriyoruz.

Firmamız 2018 yılından beri İstanbul ilinde epoksi yer kaplama hizmetleri vermekte ve bu ürünlerin ihracatını gerçekleştirmektedir. Hemen aşağıdaki butona tıklayarak aynı gün ücretsiz keşif ve fiyatlandırma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu