Blog

Mekanlarınızın Zemini Sanat Galerisi Gibi

Günümüzde 3 boyutlu epoksi uygulamaları sayesinde yaşam alanlarınızın zeminini sanat galerisi haline getirmek mümkün. Bu sayede isterseniz üç boyutlu baskılar isterseniz de hayal gücünüzle sınırlı uygulamaları itina ile uyguluyoruz. Bu inanılmaz uygulamalardan örnekler izlemek isterseniz aşağıdaki videoya bakabilirsiniz.

3 Boyutlu Epoksi Nerelere Uygulanır

Dijital baskı yapılan kağıt materyal üzerine şeffaf epoksi kaplama uygulaması ile elde edilen bu tür epoksi; yatak odası, oturma odası, ıslak zeminler, ofisler gibi her türlü yaşam alanına uygulanabilmektedir. Zamanla renklerde solma yaşanmaz ve yoğun insan trafiğine, suya ve diğer sıvılara son derece mukavemet göstermektedir.

Diğer tüm epoksi çeşitleri için tıklayınız.

Fiyat teklifi almak için tıklayınız

Uygulama Süresi

Epoksi uygulaması mekanın zemin durumu, alanı ve istenilen uygulama türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Uzman ekibimiz yerinde keşif yaparak sizin için en uygun çözümü, maliyetlendirmesini ve en yakın teslim zamanını size aynı gün içinde bildirmektedir. Genel olarak normal mat epoksi kaplamasından daha uzun sürmeyen bir zaman diliminde 3d epoksi uygulamalarını İstanbul’un her yerinde gerçekleştiriyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu