Blog

İstanbul Epoksi Zemin Kaplama Hizmeti

İstanbul Epoksi Zemin Kaplama Hizmeti

Mermer Desenli Epoksi Zemin
Mermer Kaplama Görünümlü Epoksi

İstanbul epoksi zemin kaplaması konusunda şehirde bulunan yüzlerce firma ve iş profesyonelleri arasında en iyisini nasıl seçeceğinize karar verme sürecinize destek olmak üzere bu yazıyı hazırladık. Öncelikle epoksi zemin kaplamanın ne olduğunu ve diğer zemin döşeme materyallerinden öne çıkan özelliklerinden bahsetmek faydalı olabilir.

Diğer Zemin Döşemelerine Göre Epoksi

Bir zemin döşemesinden beklentileriniz neler olabilir; estetik, hijyenik ve kolay temizleme, sızdırmazlık, kaydırmazlık ve sağlamlık olabilir mesela. Tüm bunların epoksi denilen iki bileşenli reçine malzeme ile birleştirilerek uygulandığını söyleyebiliriz. Epoksi aslında reçine bazlı bir yapıştırıcı olup uzun yıllar deniz taşıtlarının izolasyonunda kullanılmıştır. Almanya’da 1997 yılında bulunmuş olan bu yapıştırıcı gelişen inşaat teknolojisi ile artık inşaatların izolasyon ve zemin kaplama işlerinde kullanılmaya başlandı.

Epoksi uygulaması yapılan zeminler; kaymaz, tozuma yapmaz, kolay temizlenir, yekpare yapılıdır, yoğun insan ve araç trafiğine dayanıklıdır, istenilen renkler ve desenler uygulanabilir ve kolayca tamir edilebilir. Bu nedenle otopark, hastane, gıda üretim tesisleri, imalathaneler, fabrikalar, yüzme havuz zeminleri, spor tesisleri, geniş iş yeri zeminleri, yaşam alanları, açık alanlar ve tüm kapalı alanlarda tercih edilmektedir. İstediğiniz desenin uygulandığı epoksi kaplamarında evinize veya ofisinize inanılmaz bir görünüm katacak 3 boyutlu çalışmaları da görmek isteyebilirsiniz. Misafirleriniz yerlerden gözünü alamacak.

İstanbul İçindeki Epoksi Uygulamalarımız

İstanbul çok büyük bir şehir ve daha önce de bahsettiğimiz gibi epoksi zemin kaplaması işini yapan yüzlerce firma ve şahıs var. Firmamız 2011 yılından beri epoksi konusunda çalışmakta ve inşaat izolasyon işleriyle başladığımız bu yolculuğumuza epoksi zemin sistemleri ile devam etmekteyiz. Tüm epoksi uygulamalarımız için dilerseniz web sitemizden bakabilir veya online kataloğumuzu inceleyebilirsiniz. Fiyatlandırma konusunda en hızlısı ve efektif fiyatlandırma yaptığımızı söyleyebiliriz. Acilen fiyat istiyorum diyorsanız tıklayınız

Merter Kırmızı Epoksi Zemin Kaplama
İstanbul Merter’de Yapmış Olduğumuz Kırmızı Düz Epoksi Kaplaması
Dekoratif Ahşap Görünümlü Epoksi Kapmala
İstanbul Başakşehir Dekoratif Epoksi
3 boyutlu epoksi zemin kaplama istanbul 6
İstanbul Beyooğlu 3 D Epoksi Zemin Kaplaması
ofis zemin kaplama istanbul epoksi
Mermer Desenli Epoksi (Mecidiyeköy Ofis)
portakal epoksi 2
Portakal Kabuğu Epoksi (Beşiktaş’ta Okul Girişi)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu