Blog

Islak Zemin Kaplama Fiyatları

Islak zemin kaplama fiyatları araştırmadan önce ihtiyacınız olan mekanlarda kullanabileceğiniz en etkili ve ekonomik çözümleri gözden geçirmeniz faydalı olacaktır. Genellikle ev ve iş yerlerindeki ıslak zeminlerde seramik kaplama tercih edilirken günümüzde bunun alternatifleri çok daha fazladır. Bu alternatifler arasında en uzun ömürlü ve su tutumu olmayan materyalin seçimi gelecekte yaşayacağınız muhtemel sorunları şimdiden önleyecektir.

Islak Zemin Kaplama Çeşitleri

Islak zeminlerde en çok dikkat edilmesi gereken muhtemelen su tutumu düşük ve sızdırmaz bir materyal seçimi yapmaktır. Günümüzde kullanılan ıslak yer döşeme türleri ;

  • Beton 
  • Seramik
  • PVC(Vinil) Kaplama
  • Laminat
  • Epoksi Kaplama olarak sayılabilir.

Islak Zeminlerde Epoksi Uygulama

Epoksi yer döşemesi halk arasında zemin boyası olarak bilinmektedir. Özellikle geniş mekanlarda ve fabrika, otopark gibi alanlarda sıklıkla kullanılsa da epoksi zemin kaplaması konutlarda perk bilinmemektedir. Ancak bu alandaki en iddialı zemin kaplama materyali olduğunu söylesek yanlış olmaz. Epoksi seramik zemin kaplamasına göre %60 daha fazla su mukavemetine sahip ve su tutumu %55 daha az olan bir malzemedir. Bu özellikleri sayesinde her türlü temizleyiciler, kimyasal ve yağlar ile kir ve tozların tutumu tamamen imkansız bir hal almaktadır.

Mermer görünümlü Banyo WC zemin döşeme
Islak Zemin Kaplama Epoksi Uygulama

Islak Zemin Kaplama Epoksi Fiyatları

Epoksi seramik kaplamalara nazaran biraz daha yüksek maliyetli bir kaplama türü olsa da firmamız yıllardır özellikle İstanbul lokasyonunda bu alanda uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet vermekte ve epoksi malzemeleri ihracatı yapmaktadır. Bu nedenle piyasada bulabileceğiniz en ekonomik çözümleri sunmayı vadediyoruz.

Epoksi banyo zemin kaplaması fiyatları 10 €

Firmamızdan Anında Teklif Alın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu