Blog

Epoksi Yer Kaplaması

Eposi yer kaplaması inşaat olarak tesfiye edilmiş mekan zeminleri veya daha önceden herhangi bir zemin döşeme yöntemi uygulanmış yüzey üzerine epoksi adı verilen iki bileşenli reçinenin uygulanması ile yapılır.

Yer kaplaması konusunda en yüksek dayanıklılık ve sızdırmazlık özelliğine sahip malzeme türüdür. Yapıldığı alanlarda asitler, yağlar, su gibi maddelerin zemine işlemesine yıllarca asla izin vermez. Öyle sızdırmazlığı yüksek bir malzemedir ki havuz zeminlerinde dahi güvenle uygulanabilmektedir. Epoksi kaplamasının diğer bir özelliği de tozuma yapmaması ve son derece hijyenik olmasıdır. İstediğiniz renk ve desende epoksi yer kaplaması yapmak mümkündür.

Firmamız İstanbul‘da 2018 yılından beri İstanbul’da epoksi yer kaplama işleri yapmaktadır. Ayrıca başta Fransa olmak üzere dört farklı ülkeye epoksi malzemeleri ihracatı gerçekleştiriyoruz.

Epoksi Yer Kaplama Fiyatları

Epoksi yer kaplaması genellikle Euro para birimi ile fiyatlandırılmaktadır ve m2 fiyatları 12 Euro gibi ücretlerden başlamaktadır. Ancak firmamız birinci tedarikçi kimyasal firmalarına erişim sağladığından malzeme ve fiyatlarında piyasada asla bulamayacağınız teklifler üretebilmektedir.

Metalik ev zemin doseme epoksi istanbul 1
Metalik Mermer Görünümlü Epoksi Yer Kaplaması

Net Tür Yüzeylerde Uygulanır

Aslında her türlü zemine uygulanabilir olduğunu söyleyebiliriz. Ancak en önemli şart zeminin nemden tamamen arındırılmış olmasıdır. Bu nedenle ekibimizden ücretsiz keşif ve fiyatlandırma istediğinizde zemin analizinizi de ücretsiz gerçekleştirerek döşeme yaptırmak istediğiniz mekanın epoksi uygulaması için uygun olup olmadığı hakkında size bilgi verilecektir.

ucretsiz teklif mini
Epoksi Yer Kaplaması 6
Epoksi Zemin Kaplamasi 11
Otopark Epoksi Yer Kaplaması

Dış Mekanlarda Kullanılır Mı

Epoksi yer döşemesi dış mekanlarda da yıllarca sorunsuz şekilde kullanılabilmektedir. Özellikle yüksek ultraviyole ışınlarına dayanıklı olması diğer pvc ve poliüretan bazlı kaplamalara göre ok daha uzun yıllar kimyasal parçalanma olmadan yoğun insan ve yaya trafiğine dayanıklılık göstereceğini garanti ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu