Blog

Epoksi Ev Zemin Kaplama

Epoksi Ev Zemin Kaplama

Epoksi ev zemin kaplama yaptırmak istiyor ve bu konuda fiyat araştırması yapıyorsanız öncelikle ne tür bir kaplama yaptıracağınız konusuna karar vermeniz gerekmektedir. Tüm açık ve kapalı mekanlarda uygulaması yapılan ve yıllarca sorunsuzca kullanılabilen epoksi zemin kaplaması konutlarda da uygulanarak yıllarca özelliklerini kaybetmeden kalmaktadır.

[toc]
Metalik ev zemin doseme epoksi istanbul 1
Metalik Mermer Ev Zemin Döşeme Epoksi Kaplama
Firmamızdan Anında Teklif Alın
Firmamızdan Online Teklif Talep Edin

Evin Tüm Alanlarında Uygulama

Ev zemin döşemesi olarak epoksi kullanmaya karar verdiyseniz evinizin tüm yaşam ve kullanım alanlarında uygulama yaptırmanız mümkün. İsterseniz banyonuzda, isterseniz oturma odanızda veya evinizin depo olarak kullanılan bir alanına yahut garajınız için epoksi zemin kaplaması uygulanabilmektedir.

Kahverengi Metalik Mutfak Ev Zemin Doseme Epoksi 1
Kahverengi Metalik Mutfak Zemin Döşeme Epoksi

Özellikle ıslak zeminlerde yaptığımız uygulamalar ile çizilme ve yıpranmalara son derece dayanıklı asla su geçirmeyen bir zemin elde ediyoruz.

Metalik Epoksi Ev Zemin Dosemesi
Metalik Epoksi Zemin Döşemesi Oda Uygulaması

Diğer Zemin Döşemelerinden Ömürlü

Evlerde genellikle ıslak zeminlerde seramik kaplama diğer alanlarda da laminant kaplama yaptırılmaktadır. Ancak bu çözümlerin artık modasının geçtiğini söylememiz gerekli. Zira laminant parkeler gibi sıvı mukavemeti çok düşük ve yüksek yanıcılık kabiliyeti oaln bir materyali artık konutlarımızda kullanmasak iyi olacak. Epoksi zemin kaplaması solvent içermediği için yanmayan bir malzemedir.

3d Ev zemin epoksi doseme 1
3 Boyutlu Şeffaf Epoksi Ev Zemin Döşemesi

Ayrıca mobilyalarınızın laminant parkeleri ne kadar kolay çizebildiğini hepimiz biliriz. Ancak epoksi zemin kaplaması yüzey sertleştirici ile uygulandığında sivri bıçak ucu ile dahi çizmek mümkün olmayacaktır. Bu sayede sorunsuzca tüm eşyalarınızı yerleştirebilir ve zemin üzerinde korkmadan hareket ettirebilirsiniz.

Ayrıca yukarıdaki fotoğrafta da görüldüğü gibi şeffaf epoksi uygulaması ile evinize daha önce kimsenin görmediği kadar güzel bir görünüm katmanız mümkün. Misafirlerinizin bu zemin kaplamasına bayılacağını ve gözlerini alamayacaklarını garanti ediyoruz. Üstelik değil mobilya ayakları çekiçle vurarak dahi bu malzemeye zarar vermeniz mümkün olmayıp asla sararma ve solma yapmadığını da belirtmek istiyoruz.

Kahverengi metalik epoksi ev zemin dosemesi 1
Metalik Kahverengi Ev emin Döşemesi Parlak Epoksi

Ev Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Eviniz için epoksi zemin kaplaması fiyatları uygulama yapılan yüzeyin türüne, alan genişliğine, uygulama yapılacak epoksi kaplama türüne ve kullanılan materyallere göre değişmektedir. Örneğin mat beton görünümlü epoksi zemin kaplaması 10 Euro gibi fiyatlar ile uygulanabilirken şeffar ve üç boyutlu epoksi kaplama fiyatları m2 50-60 Euro gibi fiyatlara kadar çıkabilmektedir. Bu anlamda firmamızdan ücretsiz keşif, demo ve fiyatlandırma talep ederek arzu ettiğiniz en güzel sonucu en uygun fiyatlar ile size sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu