Blog

Ankara Epoksi Zemin Kaplama

Ankara Epoksi Zemin Kaplama Hizmetleri

Mermer Desenli Epoksi Zemin
Mermer Kaplama Görünümlü Epoksi Uygulaması

Ankara epoksi zemin kaplaması konusunda uygun firmayı bulmak istiyorsanız yüzlerce firma arasında dolaşmadan önce bilmeniz gerekenleri kısaca bu yazıyı hazırladık. Firma tercihi yapmadan önce hangi hizmete ihtiyacınız olduğunu tespit etmeniz ve tam olarak neyi aradığınızı bilmeniz önem arz etmektedir.

Diğer Zemin Döşemelerine Göre Epoksi

Bilmeniz gereken ilk şey, garaj zemin epoksi kaplamalarının normal zemin boyası gibi olmadığı ve tüm epoksilerin aynı olmadığıdır. Peki epoksi zemin kaplamaları tam olarak nedir? Epoksi zemin kaplamaları genellikle iki bileşenli katı bazlı, solvent bazlı veya su bazlıdır. Epoksi zemin kaplama, epoksi yapıştırıcıya çok benzeyen bir reçine bileşeni ve bir sertleştirici bileşeni kısımdan oluşur. Normal zemin boyaları tek parça yağ bazlı veya su bazlıdır. Yüksek kaliteli epoksi zemin boyaları tek komponentli, yağ bazlı veya su bazlı değildir ve tüm epoksiler aynı değildir. Bu sayfayı okumak size zamandan ve paradan tasarruf sağlayacaktır.

Epoksi Zemin Kaplama Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Çoğu insan gibiyseniz, büyük olasılıkla daha önce epoksi boyalarla hiç ilgilenmemişsinizdir ve bunu sadece yarı parlak veya emaye gibi başka bir boya kategorisi olarak düşünmüş olabilirsiniz. Epoksi zemin kaplamasını geleneksel zemin boyaları ile aynı kategoriye yerleştirmek, Volkswagen Beetle ile Ferrari’nin aynı olduğunu, çünkü ikisi de araba olduğunu söylemek gibidir. Boyalar ve çeşitli epoksi türleri arasındaki farkları bilmemek, işiniz biter bitmez doğru görünmeyen bir zemin veya kısa sürede aşınan ve bozulan bir zemin ile sonuçlanmanıza neden olacaktır. Bu da şimdi zemindeki pisliği temizlemenizi ve her şeyi baştan yapmanızı gerektirecektir.

Epoksi zemin kaplaması, genellikle tek bir bileşen yerine karıştırdığınız iki bileşenli bir kimyasaldır. Epoksi, herhangi bir beton zemine, herhangi bir geleneksel yağ bazlı, su veya emaye boyadan çok daha iyi yapışacaktır. Bunu japon yapıştırıcı tipi yapışmaya karşı koli bandı yapışmasını düşünün. Zemininiz, hiçbir geleneksel boyanın eşleşemeyeceği süper parlak bir yüzey ile çok daha dekoratif bir görünüme sahip olacak, aynı zamanda su geçirmez, kaymaz, küf tutmaz ve tozumaz olacaktır. İyi bir epoksi zemin kaplaması kürlendiğinde leke tutmaz ve temizlenmesi teflon tavanızı temizlemeye benzer. Epoksi kaplamalarımız, daha büyük boyutlu zeminler için özel renklerle birçok farklı renkte mevcuttur. Ayrıca granit tipi bir görünüm için epoksiye eklenebilecek dekoratif renkli pullarımız da var. Yukarıdaki özelliklerin tümüne ek olarak, EZ İnşaat epoksi zemin kaplamanızın en iyi yanı kolay bir kurulumdur ve 20 yıla kadar dayanabilir!

Ankara İçindeki Epoksi Uygulamalarımız

Ankara, Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri ve daha önce de bahsettiğimiz gibi epoksi zemin kaplaması işini yapan yüzlerce firma ve şahıs var. Firmamız 2011 yılından beri epoksi konusunda çalışmakta ve inşaat izolasyon işleriyle başladığımız bu yolculuğumuza epoksi zemin sistemleri ile devam etmekteyiz. Tüm epoksi uygulamalarımız için dilerseniz web sitemizden bakabilir veya online kataloğumuzu inceleyebilirsiniz. Ankara’da epoksi zemin kaplamasını Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ilçelerinde uygulama gerçekleştiriyoruz. Fiyatlandırma konusunda en hızlısı ve efektif fiyatlandırma yaptığımızı söyleyebiliriz. Acilen fiyat istiyorum diyorsanız tıklayınız

Ankara Epoksi Zemin Fiyatları

Epoksi zemin kaplama fiyatları genellikle uygulama yapılacak alan ve malzeme kalitesine göre değişmektedir. Ancak Ankara içinde bugüne kadar yaptığımız uygulamaların fiyatlarını örnek olması açısından paylaşıyoruz. Anında fiyatlandırma ve teklif için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Teklif İçin Tıklayınız
Uygulama Türüepoksi m2 birim fiyatı
Portakal Kabuğu Epoksi Zemin6 €
Self Level Epoksi Zemin Kaplama7 €
Multilayer Epoksi Zemin Kaplama9 €
Ankara Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları
self level epoksi kaplama 10
Ankara Altındağ Self Level Epoksi Uygulanmış Hastane
otopark zemin kaplama epoksi
Ankara Etimesgut Otopark Zemin Kaplama
Epoksi Zemin Kaplamasi 16
Ankara Epoksi Zemin Kaplama Self Level Epoksi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu