Blog

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları 2022

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları 2022

Epoksi zemin kaplama fiyatları 2022 yılında ülkemizde son dönemde yaşanan enflasyona paralel bir çok firmada yükselirken firmamız işçilik dahil uygulamalarda olabilecek en uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyor. Son yıllarda epoksi zemin kaplama muhtemelen en çok aranan hizmetlerden biridir. Günümüzde çok sayıda zemin kaplama hizmeti veren firma bulunması nedeniyle oldukça değişken fiyatlarla epoksi zemin kaplama fiyatları ile karşılaşmanız mümkün. Ancak burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yüksek fiyat veren firmaların her zaman çok daha iyi hizmet veremeyeceğidir. Hizmet almak istediğiniz firmayı seçerken geçmişte yapılmış olan işler ve referansları değerlendirerek tercih yapmanız yararınıza olacaktır.

2023 FİYATLARIMIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Teklif İçin Tıklayınız
Epoksi zemin kaplama 2022 fiyatları teklif

Uygulama Alanı Büyüklüğü Fiyatı Etkiler Mi ?

Zemin kaplaması yapılacak alanın büyüklüğü aslında birim fiyatı etkilemez. Ancak her hizmet türünde olduğu gibi zemin boyama hizmetlerinde de büyük alanlarda işçilik maliyetleri düşmektedir. Bu nedenle büyük alanlarda çok daha düşük işçilik maliyetleri ile karşılaşacağınızı söylemek mümkündür. Ancak çok daha küçük alanlarda da sorunsuz uygulamalar yaptığımızı ve seramik gibi kaplamadan çok daha ekonomik ve dayanıklı çözümler ürettiğimizi söyleyebiliriz.

1 m2 Alana Ne Kadar Epoksi Zemin Boyası Gerekir?

Uygulanacak alanın düzenli şekilde temizleme ve kürleme işlemlerinin sorunsuz tamamlandığını varsayarak 1 kg epoksinin 3 m2, portakal kabuğu kaplamada ise 2 m2 alanı kapladığını söyleyebiliriz. Burada maliyetleri asıl etkileyen kullanılan malzemenin kalitesi ve uygulama yüzeyinde yapılacak ek işlemler oluşturmaktadır.

2022 Epoksi Zemin Boyası Fiyatları

2022 yılında özellikle son yıllarda ülkemizde değişken döviz kurları ve artan işçilik maliyetlerinden ötürü fiyatlar hızela değişkenlik göstermektedir. Ancak firmamıza online form veya telefonla ulaşarak piyasanın en uygun koşullarında hizmet alacağınızı garanti ediyoruz.

Zemin Boyama Uygulama Türüİşçilik ve Malzeme Dahil m2 Epoksi Kaplama Birim Fiyatı
3,5 mm Self Level Epoksi Zemin Kaplaması Fiyat12 € + KDV
2,2 mm Multilayer Epoksi Zemin Kaplaması Fiyat8 € +KDV
1,7 mm Portakal Kabuğu Epoksi Kaplama Fiyat7 € +KDV
Mermer Desneli Epoksi Zemin Kaplama Fiyatı20 € + KDV
Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları 2022
  • 2022 Ocak itibarıyla epoksi zemin fiyat referansları;
  • Self Level Epoksi Zemin 12 €
  • Multilayer Epoksi Zemin 8 €
  • Portakal Kabuğu Epoksi Zemin 7 €
  • Mermer Desenli Epoksi 20 €

Epoksi Fiyatları Neden Değişkenlik Gösterir?

Firmamız adresinize gelip ücretsiz keşif yaparak sizin için en uygun teklifi bir bedel talep etmeksizin sunacaktır. Ayrıca ücretsiz numune uygulaması isteyebilirsiniz. Ancak yine de bir fikir vermesi açısından mat düz epoksi kaplama fiyatı m2 / 75 TL fiyatlardan başladığını söyleyebiliriz. Ayrıca bu fiyatlar zeminin durumuna ve dış-iç mekan olmasına göre değişiklik gösterebilir.

self level epoksi kaplama 2
Multilayer (çok katmanlı) epoksi zemin kaplaması fiyatları 2022

Epoksi pahalı mı ?

Epoksi pahalı gibi görünse de uzun yıllar kullanıldığı için yatırım maliyetleri göz ardı edilecek kadar ucuz bir üründür.

Epoksi boya nerelerde kullanılır ?

Ameliyathane ve hastane gibi alanlarda hijyenik zemin ve duvar kaplamaları ve yalıtımlar, fabrika, spor kompleksleri, hava alanı, otopar, okullar, ofisler, ev ve diğer yaşam alanları, AVM zeminleri gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Parke üzerine epoksi olur mu ?

Parke üzerine epoksi boyası uygulanabilir. Epoksi, beton, metal ahşap gibi hemen hem tüm yüzeylere kusursuzca yapışma özelliğine sahiptir.

Epoksi gıdaya uygun mu ?

Epoksi zemin kaplaması uçucu kimyasallar ve solvent içermediğinden gıda üreten tesiseler için uygundur. Bir çok hijyeni gıda imalatı ve paketlemesi yapan tesiste epoksi zemin kaplaması güvenle kullanılmaktadır. Epoksinin kansorejen bir madde olduğuna dair bilimsel bir çalışma bulunmamaktadır.

Epoksiye ne zarar verir ?

Epoksi, halihazırda inşaat sektöründe kullanılan en sağlam materyaldir. Epoksiye fiziki olarak mekanik yolla zarar vermek oldukça güç iken kimyasal yağlar ve asitlere de son derece dayanıklıdır. Ancak dış ortamda katkı kullanmadan uygulanan epoksiye güneşten gelen UV ışınları zarar vererek tebeşirleşme ve sararma olmasına neden olabilir.

Fayans üzerine epoksi olur mu?

Fayans ve tüm seramik yüzeyler üzerine epoksi kaplaması yapılabilir. Epoksi metal, seramik, ağaç gibi tüm yüzeylere kusursuz yapışabilen bir kimyasaldır.

Epoksi neden euro ile satılıyor ?

Tüm ithal ürünler gibi epoksinin de temel bileşenlerinin yurt dışından ithal edilmesi nedeniyle döviz üzerinden fiyatlandırma yapılmaktadır.

Epoksi Çeşitleri Nelerdir?

Tüm epoksi çeşitleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Epoksi ile PVC kaplama farkı nedir ?

Epodex Ürünü Web Sitesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu