Decorative Floors

3D epoxy floor coating

3D epoksi zemin kaplaması

3 Boyutlu epoksi zemin kaplama uygulaması, zemine döşenen 3 boyutlu dijital baskı materyal üzerine şeffaf reçine epoksi ve yüzey sertleştirici bileşiminin uygulanması ile hazırlanmaktadır. Bu sayede mekan zemininde capcanlı renklere sahip 3 boyutlu bir görsel elde edilmiş olur. Yirmi birinci yüzyıla yakışan tasarımları 3 boyutlu epoksi kaplaması ile elde edebilirsiniz. Bu hem marka imajı yaratılmasında ahem de süper lüks mekanların tasarımında kullanılan bir yöntemdir.

3 boyutlu epoksi zemin kaplama istanbul 5 1
3D Epoxy Application Water Turtle in Istanbul

What is the lifetime of epoxy?

Epoksi oldukça dayanıklı bir malzemedir, bu nedenle epoksi uygulaması yaptığınız yüzeyde sertleşen epoksi tabakası ince bir film tabakası oluşturmaktadır. Bu film tabakası ancak çekiç darbeleri ile kırılabilmekte ve normal yaya trafiği ile yıllarca bozulmadan korunabilmektedir. Bu nedenle 3d epoksi zemin kaplamasının beton dahil tüm zemin kaplamalarından kat kat dayanımı yüksek bir materyal olduğu söylenebilir.

In Which Places 3D Epoxy is Used

It is very difficult to give a clear answer on this subject because epoxy work adds an incredible aesthetic to every space in professional hands. However, to give an idea, 3D epoxy flooring can be safely preferred in bathrooms, houses, manufacturing workshops, offices, homes and all living spaces.

3 boyutlu epoksi zemin kaplama istanbul 6
Istanbul Eyüp 3D Epoxy Floor Application Three Leaf Clover

Is Epoxy Coating Harmful to Health?

No harm to health has yet been detected in epoxy material. Since it does not contain solvents, it is a material resistant to combustion and can be used comfortably in any environment. As with other epoxy floor coverings, 3D coating also shows extremely high resistance to all kinds of oils, liquids, acids and abrasives.

3 boyutlu epoksi zemin kaplama istanbul 9
Istanbul Bathroom 3D Epoxy Floor Coating Water Hallucination

3D Epoxy Floor Coating Prices

Normal mat uygulamalara nazaran şeffaf epoksi kaplaması biraz pahalı bir tercihtir. Ancak elde edeceğiniz inanılmaz görünüm ile kıyaslandığında ödediğiniz tüm bedele fazlasıyla değeceğini göreceksiniz. Epoksi için genel m2 fiyatı vermek mümkündür ancak şeffaf epoksi kaplamasında kullanılacak alanın genişliği, durumu ve kaplamada kullanılacak malzemelerin yerinde keşif yapılması gerektiği için net bir fiyat verebilmemiz için lütfen ücretsiz keşif formumuzu doldurun. İstanbul 3 Boyutlu Epoksi Zemin Kaplaması konusunda epoksi zemin yapan firmalar arasında en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Üç boyutlu epoksi zemin kaplaması dijital baskı hariç m2 fiyatı 25 €’dan başlamaktadır. Lütfen fiyatlarımızı görmeden karar vermeyin.

Ne kadar sürede hazırlanır?

Our company determines the orders you will place in Istanbul on site and notifies you in writing on the same day with pricing and time information. In this way, your place will be delivered to you as ready as soon as we promise. The places we have prepared are guaranteed by us for one year.

3 boyutlu epoksi zemin kaplama istanbul 8
Water Hallucination Istanbul Fatih Epoxy Floor Application

Mermer Görünümlü Alternatif

Üç boyutlu epoksi zemin kaplamasına başka bir alternatif de firmamız tarafından ülkemizdeki en profesyonel uygulamaların yapıldığı mermer görünümlü epoksi zemin kaplamasıdır. Mermer görünümlü epoksi zemin kaplaması da en az üç boyutlu epoksi zemin kaplaması kadar estetik bir görünüm sunarken çok daha düşük maliyetle aynı gün kürleme yapılabilmektedir. Mermer desenli epoksi zemin kaplaması için ayrıca zemine bir dijital baskı uygulaması yapılmaksızın metalik epoksi kaplaması ile derinlik hissi verilmektedir.

Mermer desenli epoksi çalışmamızı incelemek için tıklayınız.

Mermer Görünümlü Epoksi Zemin Kaplaması
3D epoxy floor coating 7

Leave a Reply

Back to top button